Exkluzívne pre členov DPO SR
Získajte späť 10% z ceny poistky

AGAU TÍM prináša všetkým členom DPO SR a ich rodinným príslušníkom exkluzívnu výhodu:
Najvýhodnejšie havarijné poistenie a ďalšie poistenia s vrátením 10 % z ceny poistky počas celej doby trvania zmluvy od nášho AGAU TÍMU!

Ako postupovať?

Vyberte si cez túto stránku najlepšie online havarijné poistenie alebo poistenie PZP z ponuky všetkých renomovaných poisťovní na trhu a následne si požiadajte aj o peniaze späť vo výške 10% z vami zaplateného poistného. Peniaze späť budete od AGAU tímu dostávať pravidelne po zaplatení každého vášho poistného počas celej dĺžky trvania vašich poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku www.agau.sk/havarijne

Ako si uzatvoriť online poistenie?

Táto stránka www.agau.sk/havarijne pre dojednávanie online poistenia spolupracuje s prvým a najväčším portálom na porovnávanie cien poistiek na Slovensku, ktorá vám garantuje spoľahlivé služby. Uzatvorenie online poistenia cez túto stránku je jednoduché. Stačí urobiť týchto päť krokov:

 • krok 1) Zadajte základné údaje do kalkulátoru poistenia na tejto stránke
 • krok 2) Vyberte si najvýhodnejšiu ponuku poistenia.
 • krok 3) Doplňte svoje osobné údaje a odošlite návrh poistenia.
 • krok 4) Zmluvu zaslanú na váš e-mail si uložte a vytlačte.
 • krok 5) Poistné uhraďte elektronicky, v banke alebo na pošte, priamo na účet poisťovne.

Vyžiadajte si peniaze späť!

Princíp je veľmi jednoduchý. Ak si na tejto stránke s členskými výhodami uzatvoríte niektoré z online poistení a riadne ho zaplatíte – tak si môžete požiadať o peniaze späť vo výške 10% z už zaplateného poistného na vaše poistné zmluvy. Peniaze späť od nás budete dostávať pravidelne podľa frekvencie vašich platieb poistného počas celej dĺžky trvania poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku vždy po spracovaní platobnej transakcie. Lehota od podania vašej žiadosti do vyplatenia peňazí späť na váš účet trvá spravidla dva mesiace. Takže vaše poistenie budete mať vďaka vyplácaným „peniazom späť“ od AGAU tímu vždy o 10% lacnejšie :). Postup na vyžiadanie peňazí späť je nasledujúci:

 • Uzatvorte si online poistenie na tejto stránke www.agau.sk/havarijne a zaznačte si číslo Návrhu vašej zmluvy, ktoré obdržíte emailom ihneď po uzatvorení zmluvy
 • Napíšte na poistenie@agau.sk žiadosť o vrátenie peňazí od AGAU tímu z vami zaplateného poistného. Do žiadosti uveďte nasledovné údaje:
  = číslo Návrhu vašej poistnej zmluvy z emailu ktorý ste dostali;
  = číslo bankového účtu v tvare IBAN, kam si želáte zasielať peniaze späť a meno, priezvisko majiteľa účtu;
  = číslo preukazu dobrovoľného hasiča, na ktorého sa viaže využitie exkluzívnej výhody získania peňazí späť zo zaplateného poistného;
  = vaše meno priezvisko a adresu.

Výhody pre členov DPO SR

Najlacnejšie online PZP, havarijné poistenie
 • 0911 696 920
 • 0918 462 422
 • 0948 197 625
 • 033 240 00 02
 • info@netfinancie.sk
 • PO-PIA: 07:30-17:00

Porovnajte ceny Havarijného poistenia a nájdite si to najlacnejšie poistenie!
Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie vrátane všetkých získateľných zliav a bonusov. A ešte navyše požiadajte AGAU tím o vrátenie 10% z každého zaplateného poistného počas celej doby trvania zmluvy.

Pre porovnanie cien Havarijného poistenia vyplňte potrebné údaje

Havarijné poistenie auta cez Netfinancie.sk

Získajte 10% späť aj na ďalších produktoch

Každý člen DPO SR ako i jeho rodinný príslušník si môže na tejto stránke www.agau.sk/havarijne dojednať aj ďalšie typy výhodných poistení, z ktorých si môže navyše požiadať o vrátenie 10% z každého uhradeného poistného počas celej doby trvania zmluvy. Porovnajte si ceny a zistite, kde sa dá poistiť najvýhodnejšie aj pri týchto produktoch:

PZP - povinné zákonné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie domu a domácnosti

K dispozícii už čoskoro

Get Started Today

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed.