havarijne


PZP

Zdravie

Úver

Zlato


Aktivovať kartu

Členské výhody pre dobrovoľných hasičov:

PZP

Zdravie

Úver

Zlato


Aktivovať kartu

Exkluzívne pre dobrovoľných hasičov na Slovensku
Získajte späť 10% z ceny poistky

AGAU TÍM prináša všetkým členom dobrovoľných hasičských zborov a ich rodinným príslušníkom exkluzívnu výhodu:
Najvýhodnejšie havarijné poistenie a ďalšie poistenia s vrátením 10 % z ceny poistky počas celej doby trvania zmluvy od nášho AGAU TÍMU!


Porovnať ceny

Ako postupovať?

Vyberte si cez túto stránku najlepšie online havarijné poistenie alebo poistenie PZP z ponuky všetkých renomovaných poisťovní na trhu a následne si požiadajte aj o peniaze späť vo výške 10% z vami zaplateného poistného. Peniaze späť budete od AGAU tímu dostávať pravidelne po zaplatení každého vášho poistného počas celej dĺžky trvania vašich poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku www.agau.sk/havarijne

Ako si uzatvoriť online poistenie?

Táto stránka www.agau.sk/havarijne pre dojednávanie online poistenia spolupracuje s prvým a najväčším portálom na porovnávanie cien poistiek na Slovensku, ktorá vám garantuje spoľahlivé služby. Uzatvorenie online poistenia cez túto stránku je jednoduché. Stačí urobiť týchto päť krokov:

 • krok 1) Zadajte základné údaje do kalkulátoru poistenia na tejto stránke
 • krok 2) Vyberte si najvýhodnejšiu ponuku poistenia.
 • krok 3) Doplňte svoje osobné údaje a odošlite návrh poistenia.
 • krok 4) Zmluvu zaslanú na váš e-mail si uložte a vytlačte.
 • krok 5) Poistné uhraďte elektronicky, v banke alebo na pošte, priamo na účet poisťovne.

Vyžiadajte si peniaze späť!

Princíp je veľmi jednoduchý. Ak si na tejto stránke s členskými výhodami uzatvoríte niektoré z online poistení a riadne ho zaplatíte – tak si môžete požiadať o peniaze späť vo výške 10% z už zaplateného poistného na vaše poistné zmluvy. Peniaze späť od nás budete dostávať pravidelne podľa frekvencie vašich platieb poistného počas celej dĺžky trvania poistných zmlúv dojednaných cez túto stránku vždy po spracovaní platobnej transakcie. Lehota od podania vašej žiadosti do vyplatenia peňazí späť na váš účet trvá spravidla dva mesiace. Takže vaše poistenie budete mať vďaka vyplácaným „peniazom späť“ od AGAU tímu vždy o 10% lacnejšie :). Postup na vyžiadanie peňazí späť je nasledujúci:

 • Uzatvorte si online poistenie na tejto stránke www.agau.sk/havarijne a zaznačte si číslo Návrhu vašej zmluvy, ktoré obdržíte emailom ihneď po uzatvorení zmluvy
 • Následne zaplatte prvé poistné za vami dojednanú zmluvu Havarijného poistenia
 • Vyplňte túto žiadosť o vrátenie peňazí od portálu www.agau.sk z vami zaplateného poistného
Žiadosť o vrátenie peňazí za Havarijné poistenieTáto žiadosť slúži na uplatnenie vašej členskej výhody, ktorú vám poskytuje portál www.agau.sk – PARTNER pre vaše výhody.Uveďte číslo Návrhu vašej poistnej zmluvy Havarijného poistenia, z ktorej chcete dostávať peniaze späť. Toto číslo Návrhu zmluvy nájdete v emaili, ktorý ste dostali po dojednaní online Havarijného poistenia.Uveďte vaše číslo preukazu člena dobrovoľného hasičského zboru, na ktoré sa viaže využitie exkluzívnej výhody získania peňazí späť zo zaplateného poistného.Uveďte adresu trvalého bydliska (meno priezvisko, ulica č., PSČ, mesto)Uveďte číslo bankového účtu v tvare IBAN, kam si želáte zasielať peniaze späť a meno, priezvisko majiteľa tohto bankového účtu.Prosím napíšte váš email, aby sme vás v prípade potreby mohli zastihnúť.

Výhody pre dobrovoľných hasičov na Slovensku

Najlacnejšie online
PZP, havarijné
poistenie

 • 0911 696 920
 • 0918 462 422
 • 0948 197 625
 • 033 240 00 02
 • info@netfinancie.sk
 • PO-PIA: 07:30-17:00

Najlacnejšie online Havarijné poistenie

Porovnajte ceny Havarijného poistenia a nájdite si to najlacnejšie poistenie!
Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie vrátane všetkých získateľných zliav a bonusov. A ešte navyše požiadajte AGAU tím o vrátenie 10% z každého zaplateného poistného počas celej doby trvania zmluvy.

Pre porovnanie cien Havarijného poistenia vyplňte potrebné údajeHavarijné poistenie auta cez Netfinancie.sk

Získajte 10% späť aj na ďalších produktoch

Každý dobrovoľný hasič ako i jeho rodinný príslušník si môže na tejto stránke www.agau.sk/havarijne dojednať aj ďalšie typy výhodných poistení, z ktorých si môže navyše požiadať o vrátenie 10% z uhradeného prvého poistného pri majetkovom poistení alebo z každého poistného počas celej doby trvania zmluvy pri povinnom zákonnom poistení PZP. Porovnajte si ceny a zistite, kde sa dá poistiť najvýhodnejšie aj pri týchto produktoch:

PZP – povinné zákonné poisteniePOROVNAŤ CENY

Havarijné poisteniePOROVNAŤ CENY

Poistenie bytu, domu a domácnostiPOROVNAŤ CENY

Get Started Today

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed. 


Start Now


PZP

Zdravie

Úver


Aktivovať preukaz